Shitet Aprila Scarabeo 450 lek i diskutushem vit..

Shitet nga: Ergid 15 Tet 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shitet Aprila Scarabeo,i vitit 2002, Me dogan dhe Siguracjon te Paguar,Motorri eshte ne gjendje shume te mire. Cmimi 450 lek i Diskutushem..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim