Scooter yamaha Aerox 49cc -05

Shitet nga: scooter 19 Nën 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Durrës
Shitet yamaha Aerox scooter i 2005 me cilindrate 49Cc.. Motorri esht ne gjendje sh te mire motorrike dhe Elektrike, te gjitha sinjalet jane funksionale, motorri ka Librez Italiane dhe asnje dokument tjeter!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim