Motorrin papaq lifan -05

Shitet nga: motorri papaq 18 Sht 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Shes motorrun papaq Lifan ne gjendje perfekte me gjith sherbimet e kryera si: ndrim vaji ,bateri e re fasho piston te reja.Ndezja me Buton dhe Mazamate...cmimi 400 Pak i Diskutueshem.pres bleres serioze .FLM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim