shes ford fokus 1.8 tddi sw naft viti2001

Shitet nga: genti 29 Nën 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Durrës
Shes Ford fokus steishen vagon 1.8 tddi naft viti 2001 ngjyra gri metalizato ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe karrocerie .mjeti eshte i sa po ardhe nga Germania me dogane te paguar cmimi 2300 € i diskutueshem nr .tel.0699444385 i mirpres telefonatat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim