renault clio-1.5 dci -02

Shitet nga: artur 18 Maj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   3 000 LEK

Komuna: Durrës
Shitet, RENAULT CLIO clio, 1.5 cc, viti i qarkullimit 2002,ngjyrë gri, metalike, fenerë mjegull, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd, sedilje sedilje, service service, a/c, 4 airbags, pasqyra elektrike, parktronic, celësa elektrik, sistem alarmi, xhama elektrike, timon elktrohidraulik, ABS, automatike, Cmim i diskutueshem, cmimi 2800 €, tel 0694808860
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim