mercedes A 170 cdi automatik -01

Shitet nga: besi 27 Dhj 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Shes benx A clas avangart viti 2001 me kambio automatike tip tronik kondicioner 4 airbag mbyllje qendrore disqe alumini me dogan te paguar.makina eshte e porsaardhur ka 185 mij kilometra origjinale me liber servisi dhe eshte me dogan te paguar.2850euro i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim