ford focus tdci 2000 full optional 6 marshe

Shitet nga: nertil 19 Tet 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Durrës
okazion shes ford focus me portobagazh 2000 136 kuaj fuqi ne gjendje shum te mire 150000 kilometra me libreze sherbimi te bera ne concesionare ne itali te certifikuara opsionet e makines mbyllie me telekomand abs air bag ajer ikondisionuar clima bi zona automatike casetofon cd origjinal sony komandohet nga timoni kompjuter ne bord sedile elektrike 6 marshe ka nje ripreza shum te mire disqe cerci lega pasqyra elektrike xhama elektrik ka nje bagazh te bollshem ideal per familie dhe per ndo nje biznes te vogel me targa shqiptare nuk eshte perdorur ne shqiperi shitet per arsye se personi qe eka ndodhet ne itali per me shum informacion numri i telefonit itali 00393203160480
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim