WW PASSAT 2.5 TDI -01

Shitet nga: TANI AUTO 07 Tet 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Durrës
ME DOKUMENTA DHE SIGURACION TE PAGUAR DERI NE KORRIK TE 2015,,,,, KONDICIONER,,,TIMON HIDRAULIK,,,ABS,,,ANTIFURT,,,, DISQE TE DERDHURA ALUMINI,,, KAMJE TIP TRONIK,,,,ETJ,,,,CMIM I DISKUTUSHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim