Volvo C70 cabriole 2.4 -02

Shitet nga: Alban 09 Tet 14:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Durrës
Shitet Volvo C70 2.4 , Viti 2002 me krahe angleze , makina eshte e pajisur me te gjithe dokumentet perkatese eshte sportive dhe moderne e mbajtur ne gjendje te mire.

Cmimi i padiskutueshëm !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim