Volswagen Passat 2002 1.9 TDI -02

Shitet nga: Eni 07 Krr 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina ka :
1.9 TDI
25-08-2002
Xenon, sensor parkimi origjinal, lekure, automatik+tip-tronik, disqe alumini, sedilet me ngrofje, klimaTronik, 2celsa,
Big*xenon dhe me lars feneresh
Me dogan te paguar
*Higline*
157765 km
Euro 4
CMIMI I DISKUTUESHEM
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim