VW Touareg -05

Shitet nga: joni 28 Qer 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Vit prodhimi i makines eshte dhjetor 2005,jastik ajri. Cmimi eshte i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim