VW RAV4 dizel -05

Shitet nga: Luan spanjolli 30 Nën 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 400 EUR

Komuna: Durrës
Rav 4 e sapo ardhur nga italia ne gjendje perfekte si nga ana mabekanike ashtu dhe motorrike me ac abs me tre celsa me 6 airbag me disqe alumini orgjinale te toyotes
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim