VW Polo dizel -03

Shitet nga: armando rama 11 Nën 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
polo e vitit 2003 1.4(nafte) me kondisioner ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike me airbeg me goma te mira km te vetat me I te kuqe me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim