VW Polo dizel -02

Shitet nga: Beni 05 Tet 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte shum ekonomike
Eshte jeshile metalizato
Dhe eshte shum e paster
Dhe cmimi behet fial me gjithe dogan
Makina eshte TDI (di) jan te kuqe
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim