VW Polo diesel -07

Shitet nga: kristi 19 Nën 10:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Durrës
vw polo viti nentor 2007 dogane e sapo prere,disqe alumini,shume paster dhe e mbajtur si makine,e gatshme per cdo lloj prove,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim