VW Polo 1.4 diesel -02

Shitet nga: Jeti 29 Krr 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Durrës
Polo e vitit 2002,1.4 nafte ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike,disqe alumini,kondicioner,kambio manuale,me dogan te paguar,cmimi i diskutushem.Na gjeni dhe ne Fb Auto & Transport Huqi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim