VW Phaeton benzin -03

Shitet nga: Genti 11 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina eshte full-full dhe eshte 4 vendshe jo 5 dhe ka shum gjera ekstrra vertet eshte e 2003 por eshte me full se e 2007
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim