VW Passat dizel -06

Shitet nga: armando rama 13 Tet 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 000 EUR

Komuna: Durrës
kamje automat tip tronik , motorr2000 ,me sensore parkimi perpara dhe mbrapa disqe alumini me dogan seidilje me ngrohje, tapiceri kamosh ,disqe 16 me 4goma te reja,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim