VW Passat dizel -01

Shitet nga: ali 11 Gsh 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Passat sw e vitit 2001 me 6 marrsha 1.9 tdi 130 kv me 230000 km orgjinale makina ne makanik eshte perfete dhe ka gomat e reja me disqe 225.45.17. Me targa italiane makina ka bere hyrjen ne portin e durresit me daten 05/08/2014
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim