VW Passat 2.0 tdi 2005

Shitet nga: Darien 06 Tet 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 800 EUR

Komuna: Durrës
Makina ne gjendje perfekte,full optional.E zeze,xhama te zi,lekure totale bezhe dhe kamosh,telefon,disqe 17",te gjitha sherbimet te kryera rregullisht,etj etj.Ju lutem kontaktoni vetem nqs jeni te interesuar,Makina aktualisht ndodht ne Milano,Itali.Cmimi pak i diskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim