VW Passat 2.0 TDI Automatike-Viti 2007 ME TARGA

Shitet nga: Denis 07 Pri 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Durrës
Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja.....: Klima
Fuqia KW..: 110
KM.........: 152000

Makina eshte ne gjendje perfekte.
Motorri dhe kambio ne gjendje shume te mire.

-CLIMATIZATOR 2-ZONA
-NGROHJE SENDILESH
-KAMBIO AUTOMATIKE ME (6+1) MARSHE
-PILOT AUTOMATIK
-SISTEM AUDIO CD/MP3 ME AMPLIFIKIM
-SENDILE GJYSEM KASTOR/LEKURE
-ME LIBER SHERBIMESH
-XHAMA TE ZI ORIGJINAL
-PASQYRA ELEKTRIKE
-PASQYRA ME NGROFJE & KUNDRA DRITAVE TE GJATA
-SENSORE SHIU
-DISQE ALUMINI 16 DHE GOMA 80% TE REJA

E sapo ardhur me dogane te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim