VW Passat 1.9 tdi -01

Shitet nga: Medi 13 Qer 14:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Shes voksvagen passat 1.9 tdi ( D dhe I me te kuqe) e 2001 ne gjendje shume te mire si nga paraqitja ashtu edhe nga ana teknike. Sapo ka bere keto sherbime:
-Eshte nderruar rrypi i distribucionit, pompa e ujit si dhe kushineta rregjistruese,
-Eshte nderruar vaji, filtrat si dhe ventilatori i ftohjes se radiatorit,
-Eshte bere komplet cikli i ajrit te kondicionuar,
-Jane vene complet frena te reja sebashku me disqet e frenave,
-Goma te reja 100% sebashku me disqet e gomave 17" sportive dhe te gjera,
- Xhama te errta te shenuara ne libreze, mbyllja me pult comandimi,
-Sistemi i ajrit te kondicionuar automatik (klimatronik).
Makina sic e shikoni nuk ka nevoje per sherbime teknike per nje kohe te gjate, mbasi eshte e garantuar, eshte ekonomike dhe potente, vetem 5L /100 Km. eshte akoma me targa gjermane por me dogane te paguar. Per cmimin mund te diskutojme.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim