VW Passat 1.9 TDI -00

Shitet nga: End.. 08 Jan 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 700 EUR

Komuna: Durrës
Passat 1.9 TDI. DI TE KUQE CAMIO AUTOMATIKE. MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA, DHE DOGANE E PAGUAR. NGJYRA E BARDHE, ABS. AIRBAG. KONDICIONER KASETAFON ORIGJINAL. TE GJITHA XHAMAT ELEKTRIK. MBYLLJE QENDRORE. ANTIFURT.KAMIO DHE +/-. CMIMI 2700€ I DISKUTUESHEM. NR 0699330094
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim