VW Passat 1.6 benzin -97

Shitet nga: flori 09 Jan 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet passat 1.6 benzin me taksa dhe siguracion te sapo paguara

135000 km origjinale..

te gjitha sherbimet te kryera ne kohe

Ne gjendie optimale
motorr 1.6 benzine..
kamjo manuale ..
xhama elektrik.. mbyllje qendrore.. kasetofon cd / bluetooth / aux..
gomat 80 %


tel 0695200299, 0665503460
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim