VW Passat -01

Shitet nga: Muhamed Turku 29 Maj 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike, me garanci. I kam bere keto sherbime:
1- Kam nderruar rripin e distribucionit, pompen e ujit dhe ventilatorin.
2- Te gjitha rrypat e motorrit, filtri i ajrit dhe i vajit si dhe vaji i motorit jane te rinj.
3- Eshte bere komplet cikli i ajrit te kondicionerit bashke me filtrin.
4- Eshte bere disku i frenave bashke me frenat, jane vendosur te reja.
5- Disku i gomave bashke me gomat jane te reja (17").
6- Hapet dhe mbyllet me pult komandimi ne distance.
Paraqitja e jashtme dhe e brendshme eshte e re, si nga fabrika, nuk ka asnje pjese ndryshku. Makina e
sapoardhur nga Gjermania, me targa gjermane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim