VW PASSAT STATION WAGON -02

Shitet nga: AutoBlu 15 Sht 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
shitet passat ngjyr e zeze , viti 2002 , motor 1.9 tDi , dogana e paguar , makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike , cmimi 3000 euro i diskutueshem , cel 0692036237
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim