VW PASSAT 1.9 TDI -02 FULL OPSION

Shitet nga: LENCI 04 Maj 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
SHES PASSAT FULL OPSION 1.9 TDI 2002 AUTOMATIK ME SENSOR PARKIMI NAVIGATOR ORIGJINAL ME BAGAZHIER CD DERI NE 6 COPE SENDILJET ME NGROHJE SI PASAGJERIT DHE E SHOFERIT NE GJENDJE PERFEKT MOTORRIKE DHE XHENERIKE ME SHERBIME TE SAPO BERA GATI PER CDO PROV E PAISUR ME DOKUMENTA DERI NE 9 JANAR 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim