VW Golf IV 1.9 TD(I) -99

Shitet nga: vini 27 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Durrës
Shes golf 4 1.9 tdi, kambio automatike, pilot automatik, xeno, klima tronic, baxho xhami, pasqyra dhe xhama elektrik, airbag, letrat e paguara gjer ne gusht.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim