VW Golf 5 diezel -08

Shitet nga: Saimir 09 Qer 08:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
shes golf 5 blu motion viti 2008 shitet dhe nje opel corsa diezel
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim