VW Golf 5 2.0 TDI -07

Shitet nga: oligert 09 Tet 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 000 EUR

Komuna: Durrës
Vetura eshte prodhim e vitit 2007, ne gjendje shume te mire mekanike dhe xhenerike, gje qe mund ta verifikoni prane mekanikut tuaj te besuar. E perdorur vetem per arsye familiare, ka patur vetem nje pronar. Eshte me dokumenta te rregullta dhe dogane te paguar. Makine me konsum shume te ulet 6L/100km dhe e kontrolle te kryera periodikishte ne serviset wolsvagen.
Ju lutem te kontaktoni ne adresen e e-mailit: oligertguzi@hotmail.com
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim