VW Golf 5 1.9 dizel -08

Shitet nga: Saimir 15 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
golf 5 2008 blue motion 1 ,9 diesel shitet dhe nje opel corsa diesel 1.7 shum i mir 2000 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim