VW Golf 5 1.9 diesel -05

Shitet nga: NIKU 08 Gsh 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
makina eshte e perplasur dhe ka te demtuara radiatoret,1 parafango,kofken,1 fener, dhe duhen nderuar airbeget.shasia dhe motori nuk jane demtuar.i ardhur nga italia me dogane te paguar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim