VW Golf 4 dizel -02

Shitet nga: valert 16 Tet 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Durrës
Ne gjendje shum te mire motorrike,xhenerike dhe te brendshme..vresioni highline..163000 km..shum ekonomike..dokumenta te paguara per nji vit..shkaku i shitjes mos perdorimi..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim