VW Golf 4 diesel -02

Shitet nga: aldo 01 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Durrës
shes golf 4 gri i 2002 101 CV, climatronic, kambio manual, me sensore parkimi mbrapa,xeno me fenera angel eyes, kasetavon me disk dhe mp3. makina eshte me targa shiptare me taksat e pagujtme regullisht, makina perdoret vetem ne itali.
makina eshte ne gjendje shume te mire,
fotot flasin vete.
kush eshte i interesuar te kontaktoj ne kto numra - 0039 3278515754 itali edhe whatsapp
- 0695564521 numri eshte i hapur vetem mbas dates 20 dhjetore sepse athere kthehem ne shqiperi.

ose me email. aosmani@outlook.it

cmimi i diskutueshem per ato qe jan realisht te interesuar.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim