VW Golf 4 Tdi -02

Shitet nga: Xhako 29 Sht 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Durrës
Golf 4 Tdi e kuqe. Ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.Disqe sportive, sistem muzike.Drita te shkurtra te gjata xseno.Kondicioner.Kasetofon me monitor dhe koka dvd te sendilet.Cmimi 4000 € i diskutushem. Te interesuarit te kontaktojne ne numrin 0693918981.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim