VW Golf 4 GTI -01

Shitet nga: Ermond 12 Nën 12:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Durrës
GOLF 4 GTI 1.8 turbo 20 valva 150 hp makina eshte ne gjendje te mire xhenerike dhe motorrike tani i jane bere te gjitha sherbimet vaj filtra gomina etj eshte nje makine shum e shpejt dhe e bkr si nga jasht dhe nga brenda ka kto lloj option aset sportiv,xhama elektrik, xenon, cd etj ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim