VW Golf 4 1.9 dizel -01

Shitet nga: armando rama 12 Dhj 22:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
golf 4.viti 2001.ngjyr gri.1.9 nafte me dogon te paguar ne kondicioner ne disqe alumini ne arirbag me goma te mira ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e pajisur me tre celsa origjinal
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim