VW Golf 4 1.6 benzin -01

Shitet nga: endri 14 Maj 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR   2 300 EUR

Komuna: Durrës
Makina eshte me dogane dhe me targa,taksat jane te paguara per nje vite.Eshte me CLIMATRONIC,airbag,kasetefon me usb.Eshte ne gjendje shume te mire motorrike.Harxhon 7 deri ne 9 litra per 100 km.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim