VW Golf 4 1.6 Benzin -99

Shitet nga: aurelio 18 Tet 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Durrës
Volkswagen Golf 4 1.6 Benzin me dogane dhe taksa te paguara deri ne prill 2015, e sapoardhur nga Zvicra.
makina ka 173000 kilometra te bera.Me Klima.Ne gjendje te perkryer!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim