VW Golf 3 benzin -98

Shitet nga: ervis 03 Nën 16:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Durrës
Golf 3..16 v benzine..ne gjendje shum te mire me sherbime te sapo bera..dhe letra te paguara..te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel 0692432067
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim