VW Golf 1.9 tdi -03

Shitet nga: dardan 09 Sht 09:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Durrës
makina esht ne gjendje shum te mire,lekure mbrenda me 6 marsha timon 3 me dogane te paguar 3300€ diskutueshem
esht dhe nje gri benzin 1.4 me dogan 4 porta viti 2001 per 2400€ cmimi diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim