VW GOLF5 NAFTE 2.0 VITI 2005 GJENDJE PERFEKTE...

Shitet nga: Eri 23 Dhj 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
SHITE VW GOLF 5 VITI I PRODHIMIT 2005..
MOTORRI 2.0 NAFTE 140 KUAJ FUQI ME 6 MARSHE....
165000 KM ORIGJINALE TE DOKUMENTUARA...
DOGANA ( TVSH ) E PAGUAR..
DISQE ALUMINI 16'' GOMA TE REJA MICHELIN...
KITI I RRYPIT TE FAZES ESHTE BERE PERPARA 2000 KM
JANE BERE TE GJITHA SHERBIMET E TJERA VAJ FILTRA , TAMBURO FERRROTA ETJ..
MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE
NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIM.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim