VW GOLF 6 2008 -08

Shitet nga: armando rama 24 Tet 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 500 EUR

Komuna: Durrës
GOLF 6 VITI 2008 E PAJISUR ME DOGANE , MOTOR 200( NAFTE) ME DISQE ALUMINI , 4 GOMA TE REJA ME KLIMA , ME AIRBAG , NE NJE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE GJENERIKE , ME KSENA
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim