VW GOLF 5 1.6 BENZIN -04

Shitet nga: auto-kasa 30 Krr 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR

Komuna: Durrës
VW GOLF 5 LOOK GTI

XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,NAVI,

DISQE GTI ORIGJINAL ME GOMA TE REJA

DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim