VW GOLF 4 1.4 BENZIN -02

Shitet nga: ARJOL 18 Sht 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Durrës
AUTOMJETI ESHTE NE GJENDJE TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE...ME LETRA TE RREGULLTA DERI NE 7 JANAR 2015..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim