VW Phaeton -03

Shitet nga: Beni 05 Qer 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Durrës
Makina eshte full full makina eshte ber me porosi si kjo makin 3 cop jan gjithe shiprin..
Makina eshte dopjo xham dhe eshte 4 vendshe
Vertet eshte e 2003 po nuk krasohett as me 2007.
( Mund te ndrrohet me foristrrad )
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim