U shit flm merrjep Kia Sorento -08

Shitet nga: Jetmir hidri 17 Shk 12:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 500 EUR   6 500 EUR

Komuna: Durrës
OKAZION Kia vit prodhimi 2008 nafte 4x4 e sapo ardhur nga italia e perdorur vetem nga nje person DHE E BLER ME 0000 KILOMETRA..pa dogan me targa italiane,,kamjo manuale disponon klima,esp,srs,abies etje...me liber servisi,gjithmon sherbime te kryera te kia motorrs italia.......kilometra orgjinale 1350 000 mund ta kontrolloni ku te deshironi....Per cdo informacion kontaktoni nr tel 0686800002 ose sms ne nr 0699883888..... 5500 euro.....ose ndrrohet me makin tjeter vit prodhimi 2004 e siper + - diferencen.....makinat per ndrrim preferohet VW CADDY ose VW TOURAN.........
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim