U SHit flm merr jep.al(AUTO FLORI)

Shitet nga: AUTO FLORI 24 Pri 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 999 EUR

Komuna: Durrës
SHES MERCEDES-BENZ C-CLASS 220 CDI “ELEGANCE”

- SERIA " ELEGANCE "
- 220CDI -NAFTE
- VITI PRODHIMIT 20/12/2000
- 178621 KILOMETRA ORIGJINALE(me liber servisi)
- NGJYRA GRI METALIZATO
- KAMBIO AUTOMATIKE TIPTRONIC
- PILOT AUTOMATIK
- TAPICERIA “ELEGANCE"
- - RADIO MERCEDES-BENZ
- KLIMA
-XENON ORIGJINALE MERCEDES-BENZ
-PAQYRA ME PALOSJE
-FENER ME LARJE
-SENSOR PARKIMI ORIGJINAL
- SENSORE SHIU DHE DRITASH ORIGJINALE
- KOMPJUTER BOARD
- TIMONI ME TELEKOMANDIM DHE NGRITJE-ULJE
- PASQYRAT ME KOMANDIM ELEKTRIK (ME NGROHJE DHE ANTI-VERBUESE)
- SISTEM MBYLLJE QENDRORE TE INTEGRUAR
- 4 XHAMAT ELEKTRIKE (PARA DHE MBRAPA)
- AIRBAG(SRS), ABS, BAS, ESP
- - TIMON HIDRAULIK
- CELES ORIGJNAL TE FABRIKES
- DISQE ALUMINI 16” ORIGJINAL TE MERCEDES-BENZ SERIA "ELEGANCE" + GOMA 90%
- DOGANA E PAGUAR
- I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA, I GATSHEM PER CFARDO LLOJ PROVE.

-
0695223320
0682046441
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim