U SHIT FLM MERR JEP VW POLO 1.O BENZIN -01

Shitet nga: RRALJA 28 Dhj 15:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 850 EUR

Komuna: Durrës
OKAZION WOLKSVAGEN POLO E VITIT 2001 BENZIN MOTORR 1,0 NE GJENDJE SHUM TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE E SAPO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR CMIMI I DISKUTUSHEM.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim