U SHIT FLM MERR JEP.AL(AUTO FLORI)

Shitet nga: AUTO FLORI 08 Dhj 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Durrës
Shes FORD TORNEO CONECT 1.8 NAFTE -VITI 2004
KAMBIO MANUALE 5 MARSHE ,
Ngjyrë blu metalizato , -
CD - RADIO -KONDICIONER KLIMATIK, -
TAPICERI SHUME E MIREMBAJTUR -XHAMI PARE ME NGROHJE -PASQYRAT ME NGROHJE + KOMANDIM ELEKTRIK
-XHAMA ELEKTRIKE, -4 x Airbag(SRS), ABS, -Timon hidraulik, -
SENSORE SHIU &DRITE -FENERE ME + ULJE - NGRITJE FENERESH SIPAS TERRENIT -
CELESA ME CIP - Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, - Disqe 15 inches , GomA sapovendosura (90%) per 4 Stinet - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar- E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA
CMIMI 4100 EURO
0682046441
0695223320
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim